داکت اسپلیت هایسنس

شرکت هایسنس در سال 1969 در چین تاسیس گردید . هم اکنون این شرکت جز 10 شرکت برتر لوازم خانگی در جهان به شمار می‌رود . داکت اسپلیت هایسنس در دو نوع اینورتر و غیر اینوتر و در ظرفیت 18000 تا 60000 در بازار به فروش می‌رسد. به طور کلی تمامی داکت اسپلیت‌ها در زیر سقف کاذب نصب می‌شوند . از این رو پیش بینی محل نصب جهت استفاده از داکت اسپلیت باید در زمان سفت‌کاری ساختمان صورت پذیرد.استفاده از داکت اسپلیت در شهرهای معتدل مانند اصفهان میتواند باعث کاهش هزینه‌ها و مصرف انرژی گردد . جهت دریافت اطلاعات بیش‌تر ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

ویژگی‌های داکت اسپلیت هایسنس

  • دارای رده انرژی A
  • گاز مبرد R410
  • مجهز به کمپرسور روتاری
  • قابلیت اتصال کویل آبگرم
  • کم صدا
  • دارای محفظه درین داخل وحسگر کنترل سطح آب
  • ابعاد کوچک
  • امکان ایجاد دریچه بازگشت هوا از پشت یا زیر دستگاه

داکت اسپلیت اینورتر هایسنس

به طور کلی دستگا‌های اینورتر دارای برد اینورتر جهت کاهش مصرف انرژی می‌باشند . وظیفه اینورتر تغییر دور کمپرسور متناسب با نیاز می‌باشد. از این رو در صورت انتخاب درست داکت اسپلیت اینورتر هایسنس میتوان تا 60 درصد در مصرف برق صرفه جویی نمود. داکت اسپلیت اینوتر هایسنس قابلیت کارکرد در بازه دمایی -10 تا 48 درجه سانتیگراد دمای محیط را دارد .

داکت اسپلیت غیر اینورتر هایسنس

داکت اسپلیت غیر اینورتر هایسنس به دلیل استفاده از گاز R410 و کمپرسور روتاری جز داکت اسپلیت‌های کم مصرف بازار به شمار می‌رود . بازه دمایی عملکرد این دستگاه‌ها از -7 تا 55 درجه سانتیگراد می‌باشد. به دلیل حذف برد اینورتر , این دستگاه‌ها دارای قیمتی به نسبت ارزان تر از دستگاه‌های اینورتر میباشد.

قیمت داکت اسپلیت هایسنس

از نظر قیمتی محصولات هایسنس دارای قیمت رقابتی بوده و در کل نسبت قیمت به کیفیت این محصولات بسیار به صرفه می‌باشد. با خرید از سایت اینترتی تهویه دما علاوه بر دریافت ارزان ترین قیمت‌ از اصالت کالای دریافتی نیز اطمینان حاصل فرمایید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

داکت اسپلیت هایسنس دارای 60 ماه ضمانت کمپرسور و 18 ماه ضمانت تمامی قطعات می‌باشد.

جهت بهره‌مندی از نصب رایگان نصب توسط نمایندگی هایسنس صورت پذیرد.

ارسال فوری در اصفهان – ارسال طی حداکثر دو روز کاری به سراسر ایران.

تهویه دما فروشگاه آنلاین تجهیزات تاسیسات ساختمانی دارای مجوز از صنف تاسیسات مکانیکی اصفهان.

تجربه خریدی ارزان و مطمن از فروشگاه اینترنتی تهویه دما – حس خوب آرامش.

بیشتر