رادیاتور شیشه‌ ای و دکوراتیو

رادیاتورهای تزیینی علاوه بر تامین نیاز گرمایشی ساختمان , ظاهری بسیار زیبا را فراهم می‌آوردند. امروزه استفاده از این رادیاتورها در طراحی دکوراسیون داخلی به وفور یافت می‌شود.زیبایی کم نظیری که همانند یک تابلو در ساختمان جلوه میکند.

رادیاتور دکوراتیو

رادیاتوهای دکوراتیو عموما به حالت عمودی نصب می‌شوند.صفحه‌ی جلویی این رادیاتورها یک شیشه با طراحی دلخواه است.در پشت این صفحه‌ی شیشه‌ای لوله‌های عبور آب گرم قرار دارند.شیشه به کار رفته در این نوع رادیاتورها نشکن است و شامل گارانتی تعویض می‌باشد.

ضمانت رادیاتوهای دکوراتیو شامل ضمانت شیشه و سوراخ شدن ونشتی رادیاتور می‌شود.

چاپ عکس سفارشی بر روی شیشه امکان‌پذیر است.

رادیاتورها با عرض ثابت و ارتفاع مختلف عرضه می‌گردد . آکس رادیاتورهای تزیینی همانند سایر رادیاتورها مقدار استاندارد 50 سانتی متر است.

جهت اطلاع از میزان گرمادهی هر مدل به توضیحات محصول یا کاتالوگ سازنده موجود در سایت تهویه دما مراجعه فرمایید.

رادیاتور شیشه‌ای

رادیاتورهایی که با نام رادیاتور شیشه‌ای شناخته می‌شوند برقی هستند.وجود یک المنت برقی در این رادیاتورها باعث گرمایش شیشه می‌شود.نصب این نوع به دلیل عدم نیاز به اتصال به لوله‌های آب گرم به راحتی توسط مشتری امکان‌پذیر است. همچنین در مکان‌هایی که فاقد لوله کشی آب گرم و گاز هستند , استفاده از این نوع رادیاتور مشکل گشاست.

چاپ عکس دلخواه بر روی شیشه امکان‌پذیر است.

جهت دریافت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تهویه دما تماس حاصل فرمایید. ارسال در شهر اصفهان و سراسر کشورامکان‌پذر است.

بیشتر