رادیاتور پره ای

جنس رادیاتورهای پره‌ای آلومینیوم بوده و ماندگاری بالایی در برابر رطوبت و خوردگی دارند. این رادیاتورها در دو نوع دایکاستی و اکسترودی تولید می‌گردند. نوع دایکاستی به دلیل قالب یکپارچه طول عمر و کیفیت بالاتری دارند. همچنین دارای قیمت تمام شده بیش‌تری نیز هستند.جهت کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

راهنمای خرید رادیاتور پره ای آلومینیومی :

برای خرید رادیاتور آلومینیومی بهتر است موارد زیر را در نظر بگیریم :

ارزش حرارتی هر پره ( مقدار گرمایی که یک پره آزاد می کند)

حجم آبگیری هر پره

نوع تولید رادیاتور پره ای ( دایکاست – الکترود )

میزان خلوص آلیاژ رادیاتور

ضمانت تعویض رادیاتور ( به سال )

محاسبه تعداد پره موردنیاز

ظرفیت این نوع رادیاتورها معمولا بر حسب Kcal  (کیلوکالری ) برای هر پره بیان میشود.برای محاسبه تعداد پره متراژ واحد مورد نظر را در عدد 150 کیلوکالری  ضرب کرده و حاصل را تقسیم بر ارزش حرارتی پره موردنظر بر حسب کیلو کالریمیکنیم.

  1. مجریان تاسیسات برای هرمتر واحد مسکونی یک پره را مناسب می دانند که روشی سریع و البته غیر دقیق برای محاسبه تعداد پره می باشد.
  1. برای محاسبه دقیق تعداد پره مورد نیاز با استفاده از نرم افزارهای مهندسی می توانید از مشاوره کارشناسان شرکت تهویه دما بهره ببرید.

به عنوان یک توصیه کلی می توان گفت اگر تعداد پره موجود در یک رادیاتور از تعداد 30 عدد تجاوز نماید بهتر است لوله های رفت و برگشت رادیاتور به صورت معکوس اجرا شوند . با این عمل بیشترین بازدهی و گرمادهی از رادیاتور حاصل می‌شود.

مزیت رادیاتورهای پره ای نسبت به رادیاتورهای پنلی

رادیاتورهای پره ای قابلیت اضافه و کم شدن تعداد پره موردنیاز را دارا می باشد و در صورت خرید رادیاتور کمتر از میزان موردنیاز می توان تعداد پره دلخواه را به رادیاتورهای قبلی اضافه نمود.

به دلیل استفاده از آلیاژ آلومینیوم در ساخت , این رادیاتورها سازگاری بهتری با پمپ های پکیج دارند و در نتیجه طول عمر بهتری برای دستگاه رقم میزنند.

شرکت تهویه دما نمایندگی فروش رادیاتور پره ای ایران رادیاتور ، رادیاتور پره ای بوتان و …  در اصفهان.

جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی رادیاتور صرفا در استان اصفهان و همچنین اطلاع از قیمت روز رادیاتور های پره ای با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

بیشتر