پمپ پنتاکس

پمپ آب پنتاکس محصول شرکت ایتالیایی Pentax  را بی شک میتوان به عنوان بهترین های حوزه پمپ و آبرسانی معرفی نمود.محصولات این شرک هم اکنون در بیش از 150 کشور دنیا توسط نمایندگی های مجاز به فروش میرسد. پمپ پنتاکس در انواع مدل‌های پمپ‌ آب خانگی , کف کش , لجن کش , طبقاتی و جتی تولید می‌گردد. از جمله مزیت های پنتاکس میتوان به کیفیت قطعات داخلی, خدمات پس از فروش گسترده و گارانتی معتبر اشاره نمود.جهت آشنایی با انواع پمپ‌های پنتاکس ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

پمپ محیطی پنتاکس

سری PM پمپ‌های پنتاکس از نوع محیطی است.از مزیت های پمپ های محیطی که در بازار به نام زنبوری نیز شناخته می‌شوند میتوان به هد بالا در دبی های پایین اشاره کرد.سری PM هم اکنون در دومدل PM45 (نیم اسب) و PM80 (یک اسب )وارد ایران میشود.قادر به پمپ سیال با دمای صفر تا نود درجه سلسیوس.

پمپ پنتاکس سری PM

پمپ پنتاکس سری PM

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس

سری CM از پمپ‌های پنتاکس از نوع سانتریفیوژ می‌باشند.این سری از پنتاکس بشقابی و تک پروانه است. پمپ سری CM   پنتاکس از توان .5 تا 5.5 اسب تولید می‌گردد .حد اکثر دبی این سری 21 متر مکعب و حداکثر هد آن 57 متر است. همچنین استفاده از این سری به صورت دایم کار و تا رنج دمایی 90 درجه سانتی گراد بلامانع است.

سری CB به صورت بشقابی دو پروانه است.پمپ های دوپروانه دارای هد و دبی بیشتری نسبت به مدل‌های تک پروانه هستند.این سری از پمپ‌های پنتاکس از توان 1 تا 10 اسب و در سایز 1 تا دو اینچ تولید می‌گردد.حد اکثر دمای کارکرد این محصول با پروانه برنجی 90 درجه و با پروانه باکالیت 50 درجه است.

پمپ پنتاکس سری CM

پمپ پنتاکس سری CM

پمپ جتی پنتاکس

سری CAM پمپ پنتاکس از نوع جتی و تک پروانه می‌باشد.این نوع پمپ از نوع خودمکش بوده و میتواند جهت تخلیه مخازن نیز مورد استفاده قرار گیرد.وجود مقداری هوا در سیال پمپ شده مشکلی در این سری به وجود نخواهد آورد.این سری دارای IP برابر 44 و کلاس حرارتی  Fمی‌باشد.

پنتاکس سری CAM

پنتاکس سری CAM

پمپ های پنتاکس به صورت سه فاز و تک فاز و با دوحالت پروانه برنجی و پروانه باکالیتی تولید می‌گردد. حرف 00 در ابتدای مدل نشان دهنده پروانه باکالیتی و 01 نشان دهنده پروانه برنجی در این محصول است.شافت به کار رفته در پمپ پنتاکس از جنس استیل و یاتاقان های آن از نوع دوسمت بسته بدون نیاز به روغن کاری است.

جهت اطلاع از قیمت پمپ پنتاکس با کارشناسان واحد فروش تهویه دما تماس حاصل فرمایید.

فروش پمپ پنتاکس و انواع تجهیزات آب رسانی در فروشگاه اینترنتی تهویه دما.

بیشتر